ИЖЕВСК НАЙДЁМ ВАМ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ИЖЕВСК НАЙДЁМ ВАМ » ИЖЕВСК » ОффТопик » Де замовити друк пластикових карток знижок?


Де замовити друк пластикових карток знижок?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Вітаю! Хочу поділитися своїм досвідом замовлення пластикових карток знижок в компанії 100 Карт https://100card.ua/ua . Я замовив картки для відкриття студії манікюру, і мені дуже сподобалося, як пройшла робота з цією компанією.

Звичайно, я мав деякі труднощі, пов'язані з оформленням замовлення. Я довго вибирав дизайн та кольорову гамму моїх карток, але менеджери компанії допомогли мені у цьому питанні та запропонували кілька варіантів, які мені сподобалися.

Також я турбувався про терміни доставки, але в результаті мої картки були доставлені точно в строк, і я був дуже радий, що все пройшло гладко і без затримок.

Я залишився дуже задоволений роботою компанії 100 карт. Якість друку карток була на найвищому рівні, а ціни виявилися досить привабливими. Я з упевненістю рекомендую цю компанію всім, хто шукає надійного партнера для друку пластикових карток знижок. Дякую за вашу працю!

0

2

Много полезностей, всем спасибо за подсказки и рекомендации.

0


Вы здесь » ИЖЕВСК НАЙДЁМ ВАМ » ИЖЕВСК » ОффТопик » Де замовити друк пластикових карток знижок?


Яндекс.Метрика